1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День святого Валентина 2021

День святого Валентина 2021

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

День святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані “валентинки”, які обов’язково повинні мати форму серця. Разом з подарунками ви зізнаєтесь в коханні. До речі, в середньовіччі існував звичай: найдовшим кохання буде тоді, якщо зізнатися в своїх почуттях саме у Валентинів день – Валентин буде берегти вас!

До Дня закоханих в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» було організовано конкурс на кращу Валентинку виготовлену своїми руками “Моя Валентинка”. Учні взяли активну участь у заході, презентували свої роботи зроблені власноруч. “Валентинки” вражали своєю різноманітністю, яскравістю та креативністю. Роботи були настільки красивими та оригінальними, що членам журі та учням, які брали участь у голосуванні, було складно визначитися з найкращими роботами. Переможцями стали: Дрондель Олександр гр. 281, Уманська Ганна  гр. 242, Петрук Юлія гр 242, Жосан Аліна, Мізерак Юлія гр.142, Агафонов Артем гр 181, Савчук Єлизавета, Козорецький Влад гр121, Бубуєк Валентина, Іванішева Христина гр.292, Канівченко Аліна гр.342.

12 лютого в актовій залі ліцею пройшла розважальна гра-конкурс   «Хто кращій». В конкурсі приймали участь учні груп 121, 142, 181, 242, 342, 281.

Учні із задоволенням, винахідливістю, кмітливістю та з радістю змагалися в цій грі.  Перемогли дівчата 242 групи.