1. Головна
  2. /
  3. Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

Увага! З 18 жовтня 2021 року освітній процес в ліцеї проводиться дистанційно на платформі Google з використанням сервісу Google Classroom.

Детальніше…

Без навчання протягом усього життя в сучасному світі не обійтись, адже будь-яка освічена людина має володіти чималим багажем знань. Причому дуже важливо цей багаж постійно оновлювати, інакше важко буде наздогнати стрімкий перебіг життя. А відстати від нього – означає бути неконкурентоспроможним на ринку праці, втратити можливість одержати бажану роботу. Вирішувати цю й багато інших проблем допомагає дистанційне навчання.


Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини. Броунівський рух. Дифузія.

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Фізика» для здобувачів освіти 10-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач фізики: Наталя Данильченко

Навколишнє середовище: проблеми і рішення

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Іноземна мова. Англійська» для здобувачів освіти 10-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач іноземної мови: Каріна Шаповалова

Природа і довкілля

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Іноземна мова. Англійська» для здобувачів освіти 11-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач іноземної мови: Ірина Федоренко

Творчість В. Симоненка в контексті літературно-мистецьких тенденцій 60-тих років

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Українська література» для здобувачів освіти 11-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач української мови та літератури: Надія Леонова

Загальні відомості про проеціювання. Прямокутне проеціювання

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Основи технічного креслення і читання схем» для здобувачів освіти з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Викладач: Ігор Головачов

Глюкоза: будова молекули, фізичні та хімічні властивості, поширення в природі

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Хімія» для здобувачів освіти 10-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач хімії: Оксана Кострова

Японія. Економіко-географічне положення. Природні умови та ресурси. Населення

Методична розробка онлайн-уроку з предмета «Географія» для здобувачів освіти 10-х класів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (рівень стандарту).

Викладач географії: Микола Грицуняк