1. Головна
  2. /
  3. Гуртки

Гуртки

Гурткова робота – сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення здобувачів освіти, поглибленого розвитку їх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

Лялька-мотанка

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали у спадок і мусимо зберігати його та, нічого не втративши, передавати нашим дітям, щоб не переривався зв’язок поколінь, щоб зберігалася генетична пам’ять нашого народу. Саме тому гуртківці крок за кроком опановують різноманітні техніки виготовлення ляльок-мотанок та сувенірів.

Барвінок

Невід`ємною частиною художньої культури є декоративно-прикладне мистецтво, яке єднає минуле із сьогоденням та зберігає національні художні традиції. Це вид мистецтва, що належить до сфери створення не лише матеріальних, а й духовних цінностей та є потужним джерелом досвіду людства, яке живить сучасну художню культуру.

Клуб молодих господарок

Бути гарною господинею власного дому – чи це так просто, як здається на перший погляд? Ми пропонуємо на наших заняттях вже зараз замислитися про самостійне життя, навчитися не тільки готувати смачні страви, але й пізнати правила етикету за столом, дізнатися про секрети домашнього затишку, економії та раціонального використання грошей, а також про першу медичну допомогу та захоплюючий світ рукоділля.