1. Головна
  2. /
  3. Гуртки
  4. /
  5. Клуб молодих господарок

Клуб молодих господарок


Бути гарною господинею власного дому – чи це так просто, як здається на перший погляд? Ми пропонуємо на наших заняттях вже зараз замислитися про самостійне життя, навчитися не тільки готувати смачні страви, але й пізнати правила етикету за столом, дізнатися про секрети домашнього затишку, економії та раціонального використання грошей, а також про першу медичну допомогу та захоплюючий світ рукоділля.

Дівчата знаходять тут для себе корисні майстер-класи з основ макіяжу, манікюру, основ кулінарії. Зачіски та багато іншого, про що в міру своєї зайнятості розкаже вам не кожна мама.

Ми знайомимося з основами та секретами формування іміджу та власного стилю. Як доглядати за власним тілом та обличчям, і який макіяж корисний для підлітків? Фітнес, йога, танці – що обрати для своєї внутрішньої та зовнішньої краси? Яка різниця між «іміджем» та «стилем»?

Що таке сімейний бюджет, і як його розподіляти? Яка родина вважається щасливою та як правильно розподілити сімейні обов’язки? Що таке запланована здорова вагітність і з чого складається щасливе материнство? Як уникнути небажаної вагітності та що робити, коли ти вагітна в 16 років? Обов’язки батьків по відношенню до дітей.

Тобі цікаво дізнатися про це? Тоді тобі точно до нашої дружньої компанії! Щотижня ми не лише з користю вивчаємо нові техніки, але й весело та смачно проводимо свій час! Хто ж не хоче ділитися з друзями різними новинами під смачний чай та страви, приготовані власноруч!