1. Головна
  2. /
  3. Кабінет психолога

Кабінет психолога


Психологічна служба в структурі освіти є частиною державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення оптимальних умов для розвитку особистості.

Платонова Світлана Василівна

Платонова Світлана Василівна

практичний психолог

Психолог – це фахівець, який допомагає знайти душевний спокій і рівновагу.

Кожен учень є неповторним та унікальним, має право на самореалізацію. Завжди заохочую творчість, пошук оригінальних рішень, цікавлюсь нестандартними, на перший погляд, пропозиціями учнів, так як в кожному знаходжу «раціональне» зерно. Треба лише побачити його.

Завжди із задоволенням спробую допомогти. Звертайтесь в кабінет соціально-психологічної служби ліцею.

Дистанційне навчання. Як проводити час вдома на карантині.

Нині ми знаходимося на дистанційному навчанні через карантин.
Майже весь час проводимо вдома, безумовно, позбавлені деяких звичних справ і розваг, дещо обмежені у просторі та виборі занять; перебуваємо в інформаційному потоці, наповненому негативними новинами і прогнозами, пов’язаними з пандемією корона вірусу. Як же використовувати цей час ефективно і щодня залишатись у ресурсному стані?

Небезпечні ігри в соцмережах

Інтернет челенджі є, як безпечні, так і ті, які можуть загрожувати життю людини. До яких потрібно ставитися з обережністю та як вберегти дитину .

Права та обов’язки батьків

Мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов’язків щодо дитини.

Як відрізнити булінг та сварку між дітьми

Як відрізнити булінг та сварку між дітьми

Булінг супроводжується реальним фізичним чи психологічним насиллям: жертву висміюють, залякують, дражнять, шантажують, б’ють, псують речі, розповсюджують плітки, бойкотують, оприлюднюють особисту інформацію та фото в соціальних мережах.

Протидія насильства

Протидія насильства в сім’ї

Відповідно до закону «Про попередження насильства в сім’ї» насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім’ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров’ю.

Булінг

Булінг

Дуже часто жертвами булінгу стають діти, яких вдома принижують, знецінюють, ображають. Або є родини, де дитину звикли жаліти – нещасна, хвора, росте без батька…Школа і садок – каталізатор домашніх проблем. Тож, якщо дитина звикла отримати більше уваги до себе, поблажливість батьків, коли вона бідна й нещасна, то вона буде створювати навколо себе таку ж атмосферу і в школі.