1. Головна
  2. /
  3. Новини

Новини нашого ліцею


Життя в нашому закладі освіти просто вирує, кожного дня відбуваються події. Про деякі з наших новин Ви можете дізнатися на цій сторінці.

Свято для кожної дитини

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на диво і загадує бажання. Уже кілька років поспіль учнівська громада напередодні свята реалізує благодійний проект для діток майора (посмертно) Тихолоза Андрія Павловича, який загинув, захищаючи наше майбутнє.

0 comments

Громаду ліцеїстів очолив новий Президент

Сьогодення потребує лідерів нової формації, які змінюють світ довкола, є рушіями в усіх галузях суспільного життя. Саме таких лідерів плекаємо в нашому закладі освіти.

0 comments

«Ой, Андрію, Андрію, маю на тебе надію!»

13 грудня святкували День Святого Андрія Первозванного. І хоч Первозванний – це християнський святий, учень Христа, апостол, що провідував християнство, але народні традиції, звичаї та обряди в день цього святого мають стародавній дохристиянський характер закликання, ворожіння, ритуалу з «калитою».

0 comments

10 грудня – Міжнародний день прав людини

У Міжнародний день прав людини активісти молодіжного клубу «ОЛІМП» активно обговорювали стан прав людину у світі та Україні, знайомились із механізмом їх захисту.

0 comments

Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня, в Міжнародний день боротьби з корупцією, який відзначається щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй, Олена Ільченко провела Антикорупційний урок у групі 142 «Оператор поштового  зв’язку. Секретар керівника».

0 comments

Тренінг «Жіночий бізнес»

З метою посилення ролі жінки в суспільстві в рамках тижня права і підприємництва в групах дівчат 142 і 342 проведено тренінг «Жіночий бізнес».

0 comments

Всесвітній День Гідності

Молодіжний клуб «ОЛІМП» уже вчетверте, з натхненням та відповідальністю, долучився до проведення в Україні Всесвітнього Дня Гідності 2021 – наймасштабнішого у Європі!

0 comments

Єлизавета Савчук

Рік народження: 2004
Група: 221
Професія: Оператор комп’ютерної верстки. Друкар офсетного плоского друкування

7 коментарів

Сергій Мотрюк

Рік народження: 2006
Група: 181
Професія: Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

2 коментарі

Олександр Лукерін

Рік народження: 2006
Група: 192
Професія: Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки

4 коментарі

Архів новин