Новини нашого ліцею


Життя в нашому закладі освіти просто вирує, кожного дня відбуваються події. Про деякі з наших новин Ви можете дізнатися на цій сторінці.

Зустріч з випускниками ЗНЗ №8

У вівторок, 23 лютого, представники ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» провели зустріч з учнями 9-х класів ЗНЗ №8 м. Херсона. Мета зустрічі – профорієнтаційна робота з випускниками.

0 comments

Ні! Я жива! Я буду вічно жити.

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

0 comments

День святого Валентина 2021

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Подолання гіподинамії у підлітків

В рамках декади загальноосвітніх предметів 15 лютого, в День біології, фізичного виховання та спорту, відбувся інтегрований виховний захід на тему «Подолання гіподинамії у підлітків», в якому прийняли участь юнаки 281 групи та дівчата 242 групи.

0 comments

Стресменеджмент для педагогів

Актуальність даної теми є беззаперечною, адже проблема професійного здоров’я людини дедалі гучніше заявляє про себе. Одним із аспектів цієї проблеми є явище професійного стресу. Стрес став природною та невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Нездатність або невміння людини подолати стрес є основою для розладу здоров’я або погіршення якості життя в різних сферах. Професійна діяльність педагога є однією з найбільш стресогенних професій сучасності.

0 comments

Про захід «Герої не вмирають»

29 січня в актовій залі ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» відбувся захід, присвячений захисникам і героям Крут, які полягли в боротьбі з більшовицькою навалою 1918 року.

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Пісенний калейдоскоп»

 Учні нашого ліцею стали переможцями обласного конкурсу національно-патріотичної пісні «Пісенний калейдоскоп» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області (дистанційний формат) … Докладніше

Педагогічні читання 2021

Педагогічні читання – одна із традиційних та невід’ємних частин методичної роботи ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії». Так, 5 січня 2021 року в нашому ліцеї проходили педагогічні читання на тему: «Від медіаграмотності до медіакультури: стратегії, проблеми, перспективи».

Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих проектів «Математика в моїй професії»!

23 грудня 2020 року в онлайн-режимі відбувся фінальний етап даного конкурсу. Учні, представники закладів, показали в прямому ефірі високий рівень підготовки, вміло поєднали знання математичних понять і компетенцій з обраної професії.

0 comments

Вітаємо переможців!

Від щирого серця вітаємо переможців обласного конкурсу читців “Наша земля Україна”!

0 comments