1. Головна
  2. /
  3. Новини

Новини нашого ліцею


Життя в нашому закладі освіти просто вирує, кожного дня відбуваються події. Про деякі з наших новин Ви можете дізнатися на цій сторінці.

Будьмо знайомі, друже!

Сьогодні в гуртожитку нашого ліцею було проведено цікавий захід «Будьмо знайомі, друже». Метою заходу біло визначено – знайомство учнів між собою, формування та розвиток уявлення про дружбу і дружні стосунки, виховання дружніх почуттів та взаємодопомоги.

0 comments

Практикум «Інфомедійна грамотність»

У рамках нового проекту «Споживай безпечно», який реалізується молодіжним клубом «ОЛІМП», працівники Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара Тетяна Донченко і Лілія Віжічаніна провели практикум «Інфомедійна грамотність» із учнями першого курсу.

0 comments

Театральний сезон відкрито!

Сьогодні зразковий театральний колектив Прем’єра виступив перед першокурсникам з виставою «Українські жарти».

0 comments

Попередження булінгу серед першокурсників

На цьому тижні, з 13 по 17 вересня, психолог Світлана Платонова разом із майстром виробничого навчання Сергієм Шпаком провели ряд тренінгових занять спрямованих на кращу адаптацію першокурсників, на налагодження стосунків в колективі та на актуальну проблему булінга.

0 comments

Квіткова виставка до Дня міста

Напередодні Дня міста в нашому ліцеї зв’язку та поліграфії було проведено святкову виставку осінніх квітів.

0 comments

Перший урок в 2021/2022 навчальному році

«Ти у мене єдина» – такою стала тема першого уроку в новому навчальному році, який провела викладач Олена Ільченко з учнями перших курсів.

Зі святом Першого вересня!

Адміністрація ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» вітає всіх з початком нового навчального року.

0 comments

З Днем незалежності, Україно!

Шановні українці! Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії вітає всіх з Днем незалежності України!

0 comments

Вітаємо переможців Обласного конкурсу «Надія, молодість, майбутнє » серед учнів ДПТНЗ

Вітаємо  учнів груп: 342 Литвиненко Юлію, Канівченко Аліну, Часник Валерію, Мирончук Катерину. 381 Солов’я Максима, Онипенка Микиту. 241 Петрук Юлію. … Докладніше

Вітаємо наших призерів!

Вітаємо юнаків команди нашого закладу освіти Олександра Метлюшку (група №121) і Кирила Шинкарука (група №161), які посіли почесне третє місце у змаганнях з пляжного волейболу.

0 comments

Архів новин