Наші кадри

Майстри виробничого навчання

  • Васильєва Тетяна Михайлівна – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Волос Марія Михайлівна – майстер виробничого навчання
  • Галушка Анатолій Васильович – майстер виробничого навчання
  • Головачов Ігор Євгенович – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Гропянов Андрій Михайлович – майстер виробничого навчання
  • Кобець Оксана Володимирівна – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Комарницька Оксана Валеріївна – майстер виробничого навчання другої категорії
  • Нечепоренко Тетяна Миколаївна – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Обіход Юрій Олексійович – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Салахова Наталія Анатоліївна – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Свирида Віра Миколаївна – майстер виробничого навчання другої категорії
  • Соколенко Дмитро Вікторович – майстер виробничого навчання другої категорії
  • Харабара Катерина Вікторівна – майстер виробничого навчання
  • Чернецький Роман Михайлович – майстер виробничого навчання першої категорії
  • Шпак Сергій Олегович – майстер виробничого навчання
  • Юр’єва Юлія Миколаївна – майстер виробничого навчання

Викладачі спеціальних дисциплін

  • Ільченко Олена Василівна – спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  • Кучерюк Ольга Антонівна – спеціаліст вищої категорії
  • Лебедь Аркадій Григорович – спеціаліст першої категорії
  • Надєєва Катерина Володимирівна – спеціаліст

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

  • Азовський Максим Юрійович – спеціаліст другої категорії
  • Воловик Віталій Юрійович – спеціаліст першої категорії, старший учитель
  • Данильченко Наталя Вікторівна – спеціаліст першої категорії
  • Зуєва Інна Вікторівна – спеціаліст першої категорії
  • Кострова Оксана Захарівна – спеціаліст
  • Леонова Надія Андріївна – спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  • Свідер Людмила Миколаївна – спеціаліст вищої категорії
  • Ткач Олександр Васильович – спеціаліст першої категорії
  • Федоренко Ірина Олександрівна – спеціаліст
  • Шаповалова Каріна Вікторівна – спеціаліст

Інші педагогічні працівники

  • Болюх Ніна Іванівна – спеціаліст
  • Горенко Олена Анатоліївна – методист, спеціаліст другої категорії
  • Грицуняк Микола Михайлович – керівник фізичного виховання, спеціаліст першої категорії
  • Декалюк Ганна Геннадіївна – методист, спеціаліст першої категорії
  • Мирошникова Ірина Богданівна – бібліотекар, спеціаліст другої категорії
  • Платонова Світлана Василівна – практичний психолог, спеціаліст першої категорії
  • Полякова Нінель Костянтинівна – завідувач навчально-виробничої майстерні, спеціаліст
  • Сірош Ірина Володимирівна – керівник гуртка, спеціаліст
  • Слюсар Мария Василівна – спеціаліст
  • Сухомлін Юлія Володимирівна – спеціаліст
  • Чижова Рита Віталіївна – педагог соціальний, спеціаліст першої категорії