1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Скажи наркотикам – ні!

Скажи наркотикам – ні!

У вівторок, 2 березня, відбулась лекція для учнів ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» на тему «Скажи наркотикам – Ні!». Вживання наркотичних речовин є на сьогоднішній день однією з найгостріших проблем, які постають перед суспільством. Як свідчить статистика, більшість наркоманів починають вживати наркотики у підлітковому віці. Негативні явища, що породжуються вживанням наркотичних речовин несуть у собі велику небезпеку. Вживання наркотиків негативно впливає на здоров’я, сприяє розвитку соматичних і психічних захворювань. Систематичне їх вживання, як правило, викликає потребу у збільшенні доз, а наслідком є порушення роботи внутрішніх органів та соціальна деградація людини.

В дружній та невимушеній атмосфері практичний психолог «Клініки дружньої до молоді» Людмила Павловська та здобувачі освіти нашого закладу освіти розглянули найпоширеніші міфи про наркотики, ризики їхнього впливу на здоров’я людини, як відмовитися від пропозиції спробувати наркотичні засоби в будь якому вигляді. Учні вчились правильно приймати життєві рішення, не уникати відповідальності та не бути байдужими до своїх друзів.

Крім того, діти були ознайомлені з основними напрямками роботи відділення, про можливість конфіденційної, безкоштовної консультації у будь-якого фахівця відділення. Кабінет «Клініки, дружньої до молоді» КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша» продовжує свою роботу.

Наприкінці заходу учні отримали відповіді на всі запитання та корисну друковану інформацію.

Якщо вам від 14 до 24 років, ви учень чи студент, і ви потребуєте фахової допомоги – звертайтесь за адресою: вул. Тираспільська, 62, поліклініка №2, каб. 313 (3-й поверх). До ваших послуг фахівці «Клініки, дружньої до молоді»: педіатр, психолог, гінеколог.
Час роботи:
ПН – ПТ з 9.00 до 16.00
СБ з 9.00 до 12.00
Прийом анонімний, конфіденційний, безкоштовний.

Залишити коментар