1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Театр моди «Креативний пошук»...

Театр моди «Креативний пошук» – це школа творчості, елегантності та стилю. Тут вчать мистецтву самовираження та самовдосконалення, бути впевненими у собі та успішними, знайомлять з новими тенденціями та стилями в мистецтві та моді.

Учасники колективу є невідємною частиною Зразкового театрального колективу колективу “Прем’єра”, адже театр це сміливість, перевтілення, розкутість, вміння тримати себе на сцені

«Якщо ти мрієш стати видатним дизайнером, художником-модельєром, створювати власний одяг та підкорити світові подіуми, чекаємо на тебе на заняттях гуртка !

Заняття у колективі покликані стимулювати розвиток інтересів і талантів дітей до дизайнерської справи, сприяти їх професійному самовизначенню. Навчання передбачає вивчення основних принципів технічного моделювання та конструювання одягу, ознайомлення з історією виникнення та класифікацією одягу. Під час практичних занять дівчата набувають умінь та навичок по виготовленню швейних виробів, а найбільш здібні та обдаровані вихованки реалізують свої творчі фантазії, створюючи авторські колекції за власними ескізами. За час існування колективу творчо обдарованими вихованцями створено та презентовано дуже багато робіт.